O Mnie

Mam na imię Agnieszka.
Od dawna interesuję się sztuką oraz wizualną kreacją ludzi i przestrzeni. Chęć posiadania czegoś unikatowego i oryginalnego skłoniło mnie do projektowania koszulek. Tworzone przeze mnie wzory są malowane ręcznie specjalistycznymi farbami do tkanin. Mogę namalować na nich wszystko, nie ma ograniczeń. Rysunek i malarstwo towarzyszyło mi od dzieciństwa. Dzięki nim mogę tworzyć i tym samym wyrażać siebie.
Jednak ostatnimi czasy sztuka przybrała nieco inną formę. Rozpoczęła się wielka moda na modę. Stylizacją zaczęło się zajmować coraz to więcej osób. Powstało mnóstwo blogów i fanpage promujących wygląd i styl. Przeglądając strony internetowe coraz częściej napotykałam się na te same rzeczy, te same ciuchy, produkty. Zaczęło być to bardzo monotonne i drażniące.
Dlaczego przedmioty tak jak i ludzie nie mogą być niepowtarzalni? 
Czy naprawdę masowość tak nam bardzo się podoba, że zatraciliśmy w niej swoją wyjątkowość?
Idąc tym torem postanowiłam stworzyć coś swojego, autorskiego i unikatowego. Ręczne tworzenie daje mi duże pole do popisu. Każda z koszulek lub innych rzeczy jakie tworzę zawsze będzie inna, wyjątkowa. Dwa razy nie tworzę w stu procentach identycznych wzorów. Każdy z nich musi różnić się choć detalem, innym pociągnięciem pędzla czy odcieniem farby.
Mam nadzieję, że zatrzymacie się choć na chwilę przy moich wpisach. Bowiem nie sztuką jest zakupić masową rzecz i chwalić się nią przed wszystkimi. O wiele ciekawsze jest wyszukiwanie lub tworzenie własnych perełek, które dadzą nam nie tylko poczucie oryginalności, ale i satysfakcję z posiadanej rzeczy.