Koszulki Ręcznie Malowane

Na początek chciałabym zawrzeć kilka słów wstępu.
Od dawna interesuję się artystyczną kreacją ludzi i przestrzeni. Rysunek, malarstwo towarzyszyło mi od dzieciństwa.
Dzięki nim mogę tworzyć i tym samym wyrażać siebie.
Jednak ostatnimi czasy sztuka przybrała nieco inną formę. Rozpoczęła się wielka moda na modę. Stylizacją zaczęło się zajmować coraz to więcej osób. Powstało mnóstwo blogów i fanpage promujących wygląd i styl. Przeglądając strony internetowe coraz częściej napotykałam się na te same rzeczy, te same ciuchy, produkty. Zaczęło być to bardzo monotonne i drażniące.

Dlaczego przedmioty tak jak i ludzie nie mogą być niepowtarzalni? 
Czy naprawdę masowość tak nam bardzo się podoba, że zatraciliśmy w niej swoją wyjątkowość?
Idąc tym torem postanowiłam stworzyć coś swojego, autorskiego i unikatowego. Zaczęłam projektować koszulki. Za pomocą specjalistycznych farb do tkanin maluję unikatowe wzory we własnym stylu. Ręczne tworzenie daje mi duże pole do popisu. Każda z koszulek zawsze będzie inna, wyjątkowa. Dwa razy nie tworzę w stu procentach identycznych wzorów. Każdy z nich musi różnić się choć detalem, innym pociągnięciem pędzla czy odcieniem farby.
Mam nadzieję, że zatrzymacie się choć na chwilę przy moich wpisach. Bowiem nie sztuką jest zakupić masową rzecz i chwalić się nią przed wszystkimi.
O wiele ciekawsze jest wyszukiwanie lub tworzenie własnych perełek, które dadzą nam nie tylko poczucie oryginalności, ale i satysfakcję z posiadanej rzeczy.